فروشگاه اینترنتی میوه میویچ
  • تاریخ شروع: 1396/07/29
  • مرحله استارتاپ: مرحله 3:اول استارتاپ
فروشگاه اینترنتی میوه و تره بار

اهداف میویچ

سیاست و اعتبار میویچ بر مبنای مشتری‌مداری و ایجاد رضایت مشتریان از محصولات نهاده شده است. این مجموعه توانسته شرایطی جهت دریافت آسان و با اطمینان مشتری به محصول مورد نظر را فراهم کند و با زیرساخت مناسب در حداقل زمان ممکن آن را به‌دست همشهریان ساکن در شهر بزرگ اهواز برساند.

دوستانتان را دعوت کنید ، اعتبار هدیه بگیرید

میویچ این امکان را می دهد که بدون پرداخت هزینه کیف پولتان را شارژ کنید. شما می توانید با معرفی میویچ به دوستان و آشنایان ، 10% از اولین خرید آنها را به عنوان هدیه دریافت کنید، که در غالب اعتبار در کیف پول شما واریز می ­شود.

مزایای خرید از میویچ در یک نگاه

میویچ یک فروشگاه آنلاین میوه و تره بار است که توسط شرکت کیفیت خدمات الماس راه اندازی شده است که با پیوند تجربه در امر میوه و تره‌بار و توسعه تکنولوژی شکل زیبایی از نحوه انجام کار به صورت ثبت سفارش آنلاین را برای مشتریان فراهم آورده است. از مزایای این شیوه خرید محصول می‌توان به دریافت محصول با کیفیت بدون صرف وقت و هزینه بالا و مواجهه با مشکلاتی از قبیل ترافیک، جای پارک خودرو، صرف زمان طولانی، صف خرید، عدم رضایت از کیفیت محصول خریداری شده، تداخل امور روزمره و خدایی نکرده بیماری های فصلی ... را نام برد.

می‌توان با اعتماد به میویچ با خیال آسوده زمان خود را صرف انجام امور دیگر کنید و سفارش خود را در حداقل زمان ممکن در محل مورد نظر به شرط سلامت محصول تحویل بگیرید.

این مجموعه با تامین سفارشات مستقیما از میدان مرکزی و با حذف واسطه‌ها و بدون در نظر گرفتن بعد مسافت در محدوده شهر اهواز ، مقدار میوه خریداری شده را به دست خانوار می‌رساند.

همچنین میویچ علاوه بر تامین میوه مصرفی روزمره، جهت پذیرایی از مراسم‌ها، همایش‌ها و مهمانی‌ها، بسته‌های پذیرایی متناسب با نوع دلخواه را تهیه می‌کند و می کوشد در راستای هدف بزرگ خانواده ی میویچ که ایجاد سهولت و آسانی در خرید و ارائه هر چه بهتر محصولات با کیفیت و دارای قیمت واقعی برای همشهریان عزیز اهواز است موثر واقع شود.

ضمانت باز پس گیری محصول

از این پس شما می توانید زمانی را که برای خرید سنتی صرف می­کردید ، در منزل و در کنار خانواده خود سپری کنید.

هزینه های اضافی برای خرید به روش سنتی را کنار بگذارید و با خیال راحت با چند کلیک ساده خرید کنید و در کمترین زمان ممکن سفارشتان را توسط پیک اختصاصی میویچ تحویل بگیرید و هزینه را درب منزل پراخت کنید و در صورت نارضایتی و هرگونه مشکلی ضمانت باز پس گیری بدون قید و شرط را در هنگام دریافت محصولات نیز داشته باشید.(مخصوص خرید میوه و تره بار)


برچسبها: فروشگاه خرید میوه

دیگر استارتاپهای مرتبط